Ciglenica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Future Ciglenica

4 posters

Go down

Future Ciglenica Empty Future Ciglenica

Post  Luko Thu May 14, 2009 9:41 am

Recite što bi trebalo napraviti i(li) popraviti u selu.
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Piva

Post  mrmlj... Sun May 24, 2009 8:54 pm

Nabavit zamrzivač il frižder za dom...il bar izbatinjat onog ko je sjebo prošli... Evil or Very Mad

mrmlj...
Guest


Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Piva

Post  Luko Mon May 25, 2009 9:16 am

Mislim da se nešto radi na tom planu. Onaj tko je strgo stari taj će nabavit novi fridge. santa
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Fridge

Post  Pajo Wed May 27, 2009 8:46 pm

Mislim da smo nabavili frižider, samo imamo nekih problema što se tiće prijevoza. Onaj mmrlj.. taj će me ćuti još Very Happy

Što se tiće ostalog, nogometno igralište nam je u kritičnom stanju. Sjeveroistočni dio se pretvorio u mini klizište te je propao oko pola metra u odnosu na ostatak terena. No ne znam što se tu može poduzeti golim rukama.. Čuo sam da ima govora o asfaltiranju igrališta, to ne dolazi u obzir, asfald bi pukao nakon jedne godine zbog propadanja terena, a o cijeni toga da ne govorim.
Pajo
Pajo

Posts : 48
Join date : 2009-05-27
Age : 41
Location : Ciglenica/Zagreb

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty asfalt?

Post  Luko Thu May 28, 2009 10:34 am

Neznam kaj čemo s igralištem, mislim da je veći problem trenutno pokosit ono iza ograde. Kaj se tiće asfaltiranog igrališta, da bilo je priće o tome od strane predsjednika MO al mislim da je to bilo u afektu prije izbora. Štoviše spominjalo se novo asfaltirano igralište. Ma najbolje bi bilo napravit arenu Ciglenica, pa udri! Laughing
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty stolni tenis?

Post  Luko Thu May 28, 2009 10:59 am

Moj prijedlog je da se svo suđe iz "Vatrogasne garaže" preseli u dom. Taj prostor bi se mogao preurediti u dvoranu za igranje stolnog tenisa i uz obnovu prostorija na katu dodijeliti mladima iz sela na korištenje. Naravno uz obvezu održavanja, čišćenja i neke odgovornosti prema istom. Najveći problem je vatrogasna oprema koja pripada DVD Ciglenica koji postoji samo na papiru.
Najveći problem je u tome što se kod nas u Ciglenici jako teško pokrenut i počet nešt radit. Ajd u zadnje vrijeme je nešt bolje al... ipak može se još puno više.
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Suđe

Post  Pajo Thu May 28, 2009 12:47 pm

Što se tiće premještanja suđa, to se donekle i slažem. No, mislim da bi bilo bolje stolni tenis smjestiti tamo gdje je i bio. Taj prostor je pogodniji i jednostavniji za adaptaciju. Na mjestu starog vatrogasnog spremišta ne znam što bi se moglo. Možda je najbolje da za sada tako i ostane. Obnova prostorija iznad spremišta... E da mi je i to vidjeti. U roku mjesec dana bi sve bilo isto. A i investcija je prevelika. Potrebna su 2 nova vrata sa štokovima, novi tepih (da se postavi neke pločice na pod, bilo bi ga lakše održavati, još i sifon na sredini haha), zidove pokrpati, prekrečiti, lamperija na krovu je oštečena, roletet na prozoru su potrgane... itd. idt. Ja sam već rekao da neću ni prstom mrdnut za to gore. Zadnji put smo se svi dogovorili pa smo samo nas 2-3 došli raditi da bi isti dan navečer već zid bio potrgan, tepih zaliven itd. To ostavljam mlađim generacijama.
Pajo
Pajo

Posts : 48
Join date : 2009-05-27
Age : 41
Location : Ciglenica/Zagreb

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  Deyo Thu May 28, 2009 1:54 pm

Pitali smo Bubi i ja (Bubi) predsjednika, dali moze maknut posuđe u onu prstoriju di je stari stolni tenis, da bi mi imali dolje prstoriju za prek ljeta posto je dolje hladnije...
ja sam iznjeo ideju i za stolni da bi dolje mogo ic no Bubiju je to pre malo mjesta... anyway, predsjednik je rekao da je u planu obnova starog prostora i rusenje starog wc-a do kraja ove godine...
kao da bi tam iso stolni, pa smo pitali jel bi tam moglu i posuđe premjestit. Navodno cemo se jos dogovorit oko toga Smile
Deyo
Deyo

Posts : 37
Join date : 2009-05-13
Age : 35
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  Deyo Thu May 28, 2009 1:55 pm

Sto se tice asfaltiranog igralista... ja sam za! ako ce posipat asfalt sa zemljom Very Happy
Deyo
Deyo

Posts : 37
Join date : 2009-05-13
Age : 35
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  Deyo Thu May 28, 2009 2:04 pm

Sto se tice sredivanja prostora... trebalo bi bar pokrecit, ja bi to rado iso radit pa i 3 puta pokrecio ak treba, ali bi mi trebo netko tko zna kak se pripremi boja, i pripremi zid za krecenje... nije da ja to nebi uradio ali nebi odgovaro kad bi se drugi dan zid sasipo na pod Very Happy
Deyo
Deyo

Posts : 37
Join date : 2009-05-13
Age : 35
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty krečenje

Post  Pajo Thu May 28, 2009 7:19 pm

Mješat boju... hhh... nego ovako, prije moraš uzet gips i zagipsat one rupe po zidu, ali krečit se ne isplati ako se ne ugrade novi štokovi od vrata. Sad kad završim s tim faxom, a to je uskoro, i ako ne poćnem radit, Dejo i ja ćemo probat nešto srediti tamo.
Pajo
Pajo

Posts : 48
Join date : 2009-05-27
Age : 41
Location : Ciglenica/Zagreb

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  Deyo Thu May 28, 2009 7:49 pm

da onaj dio "nisam kriv kad se to sasipa drugi dan na pod" se odnosio na krpanje Smile
Deyo
Deyo

Posts : 37
Join date : 2009-05-13
Age : 35
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Nova stara prstorija

Post  Deyo Mon Jun 01, 2009 9:09 pm

Takozvani "The Hidden Grove" je u stupnju obnove i unaprijedenja!
Dakle Bubi i ja smo ocistilki onu prstoriju iza zeljeznih vrata za buducu (nepoznatu) namjenu Smile

Future Ciglenica Deyodom

Ne ovo nije foto montaza... i ja sam zapravo nesto radio! Smile

Future Ciglenica Deyodom2
Deyo
Deyo

Posts : 37
Join date : 2009-05-13
Age : 35
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  Luko Mon Jun 01, 2009 10:29 pm

Svaka čast, ajd da bar netko nešt radi tam. Žao mi je kaj se i ja nemrem više uključit, budem kad ozdravim malo.
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty hiden room

Post  Pajo Thu Jun 04, 2009 6:55 pm

Napravili smo projekt za novu prostoriju, čak mo i 3D model napravili, sad moramo tražit dozvolu za rekonstrukciju. Bit će to prostor za frižider i jedan prozor u obliku šanka!

I još nešto, malo ozbiljnije, do kada će se odlagati OTPAD u našem selu. Što se tu može poduzeti??
Pajo
Pajo

Posts : 48
Join date : 2009-05-27
Age : 41
Location : Ciglenica/Zagreb

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  Luko Thu Jun 04, 2009 7:36 pm

Cool ideja za hidden room, sam neznam kak će to proč kod predsjednika. Kad imate prezentaciju? Smile
Kaj se tiće otpada stvarno neznam. Možda neku peticiju nabacit. Idea
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  Deyo Thu Jun 04, 2009 8:47 pm

hm peticija... ili mozda da mi "odlozimo" par daski sa cavlima? Twisted Evil
Deyo
Deyo

Posts : 37
Join date : 2009-05-13
Age : 35
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty e da...

Post  ivana Thu Jun 04, 2009 9:49 pm

krečenje, krpanje..plocice i sl.! Idea ne, nemam bas neku posebnu ideju, ali slazem se sa Paolom po pitanju toga koliko bi dugo ti zidovi ostali tako donekle cisti...mislim da nitko nema zelju truditi se i napraviti da to na nesto izgleda, kad ce onda doci netko ( ne persiram nikoga) i zaflekati isto to i ili NE daj Boze zasarati! Ja ne kazem da se ne desi svakome da prolije, ali onda neka se svi ukljuce u to, u te poslove, pa ce malo vise paziti i cijeniti to! Npr, ne znam koliko puta sam gore i pomela i smece pokupila (sve su to sitnice--ali koje oku mome smetaju), dok netko ne mrde prstom nikada, ok, mozda jednom godisnje! Helou ljudi, to je nase, ako se mi necemo brinuti za to, tko ce?!!! Question
Ja sam ZA sredivanje toga svega i financijski i fizicki, koliko je to moguce!
ivana
ivana

Posts : 26
Join date : 2009-06-04
Age : 37
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  Luko Thu Jun 04, 2009 10:12 pm

ivana wrote:krečenje, krpanje..plocice i sl.! Idea ne, nemam bas neku posebnu ideju, ali slazem se sa Paolom po pitanju toga koliko bi dugo ti zidovi ostali tako donekle cisti...mislim da nitko nema zelju truditi se i napraviti da to na nesto izgleda, kad ce onda doci netko ( ne persiram nikoga) i zaflekati isto to i ili NE daj Boze zasarati! Ja ne kazem da se ne desi svakome da prolije, ali onda neka se svi ukljuce u to, u te poslove, pa ce malo vise paziti i cijeniti to! Npr, ne znam koliko puta sam gore i pomela i smece pokupila (sve su to sitnice--ali koje oku mome smetaju), dok netko ne mrde prstom nikada, ok, mozda jednom godisnje! Helou ljudi, to je nase, ako se mi necemo brinuti za to, tko ce?!!! Question
Ja sam ZA sredivanje toga svega i financijski i fizicki, koliko je to moguce!

Malo si offtopic! Samo konstruktivni prijedlozi molim!
Za žučne rasprave čemo otvoriti drugi topic! No
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  ivana Sun Jun 07, 2009 5:44 pm

eksjuz mi! Smile
ivana
ivana

Posts : 26
Join date : 2009-06-04
Age : 37
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  Luko Tue Jun 09, 2009 9:33 am

ivana wrote:eksjuz mi! Smile

misliš valjda ekskjuz? Rolling Eyes OK ekskjuzana si Laughing
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  Luko Sun Jun 21, 2009 11:45 am

Nego kaj ćemo s tim odlaganjem otpada. Jel ima netko ideju kome bi se mogli obratit (neki inspektor...) ili da organiziramo neke prosvjede , zatvorimo traktorima cestu i tak to... Idea affraid
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Radovi...

Post  Luko Thu Nov 05, 2009 11:25 am

Nego..., kak napreduju radovi? Nikad ne stignem svratit do tamo... (daleko je Smile )
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty radovi!

Post  Deyo Thu Nov 05, 2009 5:45 pm

Stavio sam novi post sa updejtom na bamby party!
Deyo
Deyo

Posts : 37
Join date : 2009-05-13
Age : 35
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  Luko Fri Nov 06, 2009 10:30 am

Deyo wrote:Stavio sam novi post sa updejtom na bamby party!
Vidio sam, svaka čast.
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Future Ciglenica Empty Re: Future Ciglenica

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum