Ciglenica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljudi, zviri i beSHtije!

4 posters

Go down

Ljudi, zviri i beSHtije! Empty Ljudi, zviri i beSHtije!

Post  ivana Mon Jul 27, 2009 10:57 am

Naime...zanima me, kakve koristi imamo mi od naseg lovackog drustva?! Meni nikako nije normalno da imamo lovacko drustvo i puno selo bijesnih, razmazenih ili kakvih vec lisica! Sto bi se trebalo dogoditi da se oni malo aktiviraju!? Jer meni je onako malo bad setati se po noci, znajuci da se iza mene sulja jedna (bar jednu sam vidjela) lisica! Hello! Nemojte da ja moram krenuti u lov!!! Very Happy
ivana
ivana

Posts : 26
Join date : 2009-06-04
Age : 37
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Ljudi, zviri i beSHtije! Empty Re: Ljudi, zviri i beSHtije!

Post  Luko Mon Jul 27, 2009 6:28 pm

Tebi očito još uvijek nije jasno to s otvaranjem tema za raspravu. Tema ti je sasvim OK al si opet to bubnula na krivo mjesto. Premjestio sam to na politiku/u selu! Rolling Eyes Rolling Eyes

Nisam siguran kolko ti lovci mogu poduzet svezi toga. Dolazak divljih životinja u naselja je prvenstveno stvar toga da mi zapravo živimo U ŠUMI!!. Naime gdje god se okreneš nema više od 1km a da nije šuma pa stoga...
Kaj se tiće onih lisica od subote i meni je to malo čudno; ili su bile mlade pa se ne boje toliko ljudi ili bijesne (u što sumnjam) ili su jednostavno vidle da se partija pa... Wink
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Ljudi, zviri i beSHtije! Empty eh da beshtije

Post  Deyo Mon Jul 27, 2009 6:52 pm

bas sam jucer nest razgovaro na mobitel izvan kuce ponoci (da imam mira)...
al bas i nije bilo mirno posto je neki kurac poceo rondat po nekim ljestvama na mojoj jabuci...
pa sam zbriso nazat u kucu... mislim nije lijep osjecaj cut nest sta nevidis Smile

Pada mi napamet Fear of the Dark od Maidena Very Happy
Deyo
Deyo

Posts : 37
Join date : 2009-05-13
Age : 35
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Ljudi, zviri i beSHtije! Empty Re: Ljudi, zviri i beSHtije!

Post  Luko Mon Jul 27, 2009 6:55 pm

Deyo wrote:bas sam jucer nest razgovaro na mobitel izvan kuce ponoci (da imam mira)...
al bas i nije bilo mirno posto je neki kurac poceo rondat po nekim ljestvama na mojoj jabuci...
pa sam zbriso nazat u kucu... mislim nije lijep osjecaj cut nest sta nevidis Smile

Pada mi napamet Fear of the Dark od Maidena Very Happy

AHAHAA, zgleda da bumo se morali naoružat... Al još nisam siguran s čime! Oružjem dugih cijevi ili PANOM U VELKOJ FLAŠI Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Ljudi, zviri i beSHtije! Empty Re: Ljudi, zviri i beSHtije!

Post  Deyo Mon Jul 27, 2009 7:07 pm

hahaha da... mislio sam uzet bateriju i zracnicu ali mi je zracnica kod kuma pa ono...
Ti lovci nicem nesluze osim "krivolovu"... kao sto je fric reko "ma kakve lisice...
to im nije zanimljivo..." kao i sve u drzavi treba se nest gadno desit da bi se nesto poduzelo...


Last edited by Deyo on Mon Jul 27, 2009 11:09 pm; edited 1 time in total
Deyo
Deyo

Posts : 37
Join date : 2009-05-13
Age : 35
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Ljudi, zviri i beSHtije! Empty Re: Ljudi, zviri i beSHtije!

Post  ivana Mon Jul 27, 2009 10:13 pm

Luko wrote:Tebi očito još uvijek nije jasno to s otvaranjem tema za raspravu. Tema ti je sasvim OK al si opet to bubnula na krivo mjesto. Premjestio sam to na politiku/u selu! Rolling Eyes Rolling Eyes

Nisam siguran kolko ti lovci mogu poduzet svezi toga. Dolazak divljih životinja u naselja je prvenstveno stvar toga da mi zapravo živimo U ŠUMI!!. Naime gdje god se okreneš nema više od 1km a da nije šuma pa stoga...
Kaj se tiće onih lisica od subote i meni je to malo čudno; ili su bile mlade pa se ne boje toliko ljudi ili bijesne (u što sumnjam) ili su jednostavno vidle da se partija pa... Wink
a gdje sam trebala staviti? pod bocanje? meni to nikako ne spada ni pod politiku,ali neka ti bude! Rolling Eyes Laughing
ivana
ivana

Posts : 26
Join date : 2009-06-04
Age : 37
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Ljudi, zviri i beSHtije! Empty Re: Ljudi, zviri i beSHtije!

Post  Luko Mon Jul 27, 2009 10:43 pm

ivana wrote:
Luko wrote:Tebi očito još uvijek nije jasno to s otvaranjem tema za raspravu. Tema ti je sasvim OK al si opet to bubnula na krivo mjesto. Premjestio sam to na politiku/u selu! Rolling Eyes Rolling Eyes

Nisam siguran kolko ti lovci mogu poduzet svezi toga. Dolazak divljih životinja u naselja je prvenstveno stvar toga da mi zapravo živimo U ŠUMI!!. Naime gdje god se okreneš nema više od 1km a da nije šuma pa stoga...
Kaj se tiće onih lisica od subote i meni je to malo čudno; ili su bile mlade pa se ne boje toliko ljudi ili bijesne (u što sumnjam) ili su jednostavno vidle da se partija pa... Wink
a gdje sam trebala staviti? pod bocanje? meni to nikako ne spada ni pod politiku,ali neka ti bude! Rolling Eyes Laughing

Tema Ciglenica online se tiće samog weba. A iskreno pod politiku ti spada svaki ozbiljni problem u selu. Osim sporta naravno, stoga...
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Ljudi, zviri i beSHtije! Empty Lisice i divljač

Post  Pajo Wed Jul 29, 2009 3:44 pm

Je pa kaj se čudite, jeste ikad čuli za lisičji gulaš?? Ne. Lovcima nema smisla lisice ubijat. Ovi love samo pig & rendeer
Dejo, ubiš li mi mačka na tvojoj brezi ja ću ti zadavit šarana! albino
Previše slušaš strašnu glazbu.
No da, u okolici doma noću se skiću tri lisice, a možda i lisca! Izgleda kao neko napušteno leglo. Izgledaju pitome, ali skroz zdravo, nisu ni premršave. Meni je jedna bila na 2m, a ja imao ciglu u jednoj, a tesarski čekić u drugoj. No nisam imao srca ju napasti kad mi ne djeluje opasno. Uglavnom, hrdale su ostatke roštilja i kolonile se rasvjete. Ne znam kaj ćemo ako dođu i ove subote..
Da, naši lovci.. Srdnač im pase travu oko lovačkog doma, a oni odlaze kilometrima daleko tražeći neku sirovinu za gulaš. scratch
Pajo
Pajo

Posts : 48
Join date : 2009-05-27
Age : 41
Location : Ciglenica/Zagreb

Back to top Go down

Ljudi, zviri i beSHtije! Empty Re: Ljudi, zviri i beSHtije!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum