Ciglenica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Košarka kod doma?

3 posters

Go down

Košarka kod doma? Empty Košarka kod doma?

Post  Luko Mon May 25, 2009 9:22 am

Tko je za da se uredi koš i nabavi lopta za košarku. Tak da kad nas dođe 5 na nogomet u subotu nemoramo bočat, neg bacimo košaricu. Question
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Košarka kod doma? Empty Koš bi trebao postati online

Post  Pajo Wed May 27, 2009 8:44 pm

Ja zam ZA naravno. Problem je podloga ispod koša, ona stazica koja je zarasla u travu.. trebalo bi i grane od borova malo poštucat. Skinuti obruč, zavariti kvačice za mrežicu koje fale, mrežu ću ja isplest na moj trošak.. bounce
Pajo
Pajo

Posts : 48
Join date : 2009-05-27
Age : 41
Location : Ciglenica/Zagreb

Back to top Go down

Košarka kod doma? Empty Re: Košarka kod doma?

Post  mrmlj... Thu May 28, 2009 4:25 am

Trebalo bi cijelu tu podlogu asfaltirati i izravnati...označiti tricu, mrežicu stavit...iak tablu promijenit nebi bilo loše...možda maz..ahm..posudit neku iz metropole...

mrmlj...
Guest


Back to top Go down

Košarka kod doma? Empty Re: Košarka kod doma?

Post  Salvador Goran Thu Jul 16, 2009 3:41 pm

Luko wrote:Tko je za da se uredi koš i nabavi lopta za košarku. Tak da kad nas dođe 5 na nogomet u subotu nemoramo bočat, neg bacimo košaricu. Question

U subotu ako nas bude " 5 " budemo bacili košarku.Ja ču donest loptu a pokosit, i granje oštucat bi mogli prije nego počnemo igrat.Tko bude kosio igralište neka pokosi i ono oko koša,stazicu i ostalo.
Salvador Goran
Salvador Goran

Posts : 15
Join date : 2009-07-15
Age : 29
Location : Ciglenica

Back to top Go down

Košarka kod doma? Empty Re: Košarka kod doma?

Post  Luko Fri Jul 17, 2009 12:59 pm

Salvador Goran wrote:

U subotu ako nas bude " 5 " budemo bacili košarku.Ja ču donest loptu a pokosit, i granje oštucat bi mogli prije nego počnemo igrat.Tko bude kosio igralište neka pokosi i ono oko koša,stazicu i ostalo.

Ma nije problem pokosit, nego u tome što nemamo mrežicu i podloga (asfalt i beton) je neravan od korijenja bora pa je malo teže igrat. Al ak nas nebude za nogomet može...
Luko
Luko
Admin

Posts : 123
Join date : 2009-05-13
Age : 44
Location : Ciglenica

https://ciglenica.forumcroatian.com

Back to top Go down

Košarka kod doma? Empty Re: Košarka kod doma?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum